anasayfaürünleraktivitelersizden gelenlersiparişhakkımızdailetişim

Bebek Kurabiyesi

Bebek Kurabiyesi
Bebek Kurabiyesi

Bebek Kurabiyesi ile özel lezzetler

Her şeyden çok sevdiğiniz bir tanecik bebeğinizi kucağınıza almak için gün sayıyorsunuz. Her an geleceğinin sinyallerini verebilir. Siz bu tatlı heyecan içindeyken onun gelişini kutlamak ve bunu sevdiklerinizle paylaşmak için güzel hazırlıklar yapmaya başladınız. Bebek kıyafetleri ve odasını aylar önceden hazırladınız. Şimdi sıra bebeğinizi tebrik etmek için gelen misafirlerinize ikram edeceğiniz şekerlemelere geldi. Bir çikolata ya da nefis bir kurabiyeyle misafirlerinizin damağında, küçük tatlı bir iz bırakmak istediğinize eminiz. Peki, bunu tatlı izi misafirlerinizin gözlerinde de bırakmaya ne dersiniz? Bebeğinizin adını taşıyan adeta birer sanat eseri gibi görünen bebek kurabiyeleriyle bunu gerçekleştirebilirsiniz.

Bebek kurabiyesi her bebek için farklı şekillerde hazırlanabilen, damağa ve göze hitap eden müthiş bir atıştırmalık. Bebeğinizin cinsiyeti ne olursa olsun bebek kurabiyelerinden hazırlayabilir ve misafirlerinize ikram edebilirsiniz. Emin olun bu minik kurabiyeleri misafirleriniz yemeğe kıyamayacak, büyük ihtimalle onları yanlarında götüreceklerdir.

Çeşitli konseptlerde bebek kurabiyesi siparişi vermeniz mümkün. İsterseniz kurabiyenin üzerine bebeğinizin ismini yazdırabilirsiniz. İsterseniz de isminin yanına küçük bir not da ekletebilirsiniz. Farklı modellerde üretebildiğimiz kurabiyeleri bebeğinizin doğum günü veya ilk diş buğdayı için de hazırlatabilirsiniz. Yeni doğan bebekler için genelde bebek patiği, bebek arabası veya emzik gibi bebeği çağrıştıran şekillerde kurabiyeler hazırlıyoruz. Diş buğdayı için de kurabiyelerin üzerinde mutlaka bir diş figürü olmasına özen gösteriyoruz. Eğer yaş gün için bir kurabiye siparişi veriyorsanız kurabiyenin üzerinde bebeğinizin yaşını gösteren rakamın olmasını isteyebilirsiniz.

Bebek dünyaya getirmek bir insan için dünyanın en önemli anıdır. Her bebek küçücük bir insan. Yardımımıza muhtaç olan bu küçük, tatlı insanların doğumu ile ortalık hareketleniyor. Yeni bebek dünyaya getirmiş çiftler hayata farklı bir gözle bakmaya başlar. Bu büyük olay için sevenleri, akrabaları hem çifti kutlamak hem de yeni doğan küçük bebeği görmek için ziyarete gelirler.

Bu yazımızda da yeni bebek dünyaya getiren veya getirecek olan çiftlere bir tavsiyemiz olacak.

Bebeğinizin doğumu adına özel bebek kurabiyeleri sipariş edebilirsiniz. Bebek kurabiyesi, özel tasarım olarak yaptırabileceğiniz kurabiyeleri evinize gelen misafirlere verebilirsiniz. Çok tatlı görünen kurabiyelerin üzerine bebeğinizin ismini yazdırabilirsiniz. Bebek kurabiyesi, ayrıca erkek ise farklı kız ise farklı modeller seçebilir ve kurabiyeyi daha özel kılabilirsiniz.

Facebook'ta Paylaş Twitter'de Paylaş Google Plus'ta Paylaş
İçerenköy Mah. Şükran Sk. Olgun Apt. No:7/A Ataşehir / İSTANBUL
0216 576 98 28
0533 526 20 62