anasayfaürünleraktivitelersizden gelenlersiparişhakkımızdailetişim

Butik Pasta

butik pasta
Butik Pasta

Özel Günlerin Vazgeçimezi Butik Pasta

Nasıl ki hediyelerin kişiye özel olanları daha makbul ise pastaların da kişiye özel olanları klasik pastalara göre daha çok ilgi görüyor! Butik pasta olarak bilinen farklı konseptli pastalar, özel günlerin en çok aranan detayları olarak karşımıza çıkıyor. Ayrıca tasarımları kadar iddialı lezzetleri de butik pastaları vazgeçilmez kılıyor.

Kişiye özel hediyeler, diğer hediyelerle karşılaştırıldığında her zaman daha çok ilgi çeker ve uzun yıllar unutulmaz. Özel hediyelerin klasik hediyelerden daha farklı ve anlamlı olması, kişinin kendini özel hissetmesini sağlayan bu hediyelerin özel günlerde daha çok tercih edilmesini sağlıyor.

Doğum günü, nişan, düğün ya da yıl dönümü gibi anlamlı günlerde sevdikleriniz için unutulmaz bir kutlama hazırlamanızı sağlayan son dönemlerin ilgi çeken detayı butik pastalar, en özel günleri daha da özel kılmanızı sağlayacak ve uzun yıllar tatlı bir tebessümle hatırlatacak. Tatlı Sürprizler kalitesi ile hazırlanan ve her yaştan sevdiklerinizi mutlu etmenizi sağlayacak lezzetli butik pastalar ile siz de sevdiklerinizi özel hissettirebilirsiniz. Çizgi film kahramanlı pastadan futbol takımı renkli pastaya, İstanbul manzaralı pastadan poker masası görünümlü pastaya kadar onlarca seçenek sizin ve sevdiklerinizin ilgi alanına göre seçim yapmanızı bekliyor. Unutmayın ki; hayat sürprizlerle güzel!

Pastacılıkta kullanılan malzemelerin çeşitliliği ve katkı maddelerinin sektöre kazandırılması pastanın tadını, sunuş biçimini değiştirmiş ve günden güne butik tarzda işler yapılmasının önünü açmıştır. Butik pastacılık, kişinin özel hissetmesini sağlayan, özenle tasarlanmış, birbirinden farklı ürünlerden oluşmaktadır.

Kişiye özel hazırlanan pasta, kurabiye, cupcake, çikolata gibi ürünlerde, çiçek, hayvan, insan figurleri, mekanlar, araçlar, eşyalar ve birbirinden farklı objeler üç boyutlu olarak tasarlanmaktadır.

Tatlı Sürprizler olarak hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için en iyi Butik Pastaları hazırlamaktayız.

Tatlı, sürprizlerle dolu ve lezzetli ürünlerimizi sipariş vermek isterseniz, sağ tarafta bize ulaşın kısmındaki telefonlarımız, mail adresimizden ya da iletişim formumuzu doldurarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Facebook'ta Paylaş Twitter'de Paylaş Google Plus'ta Paylaş
İçerenköy Mah. Şükran Sk. Olgun Apt. No:7/A Ataşehir / İSTANBUL
0216 576 98 28
0533 526 20 62