anasayfaürünleraktivitelersizden gelenlersiparişhakkımızdailetişim
ad soyad
cep telefonu
email
mesaj
doğrulama kodu
Merhabalar, 
 
Hayalinizdeki pasta, kurabiye ve cupcakeleri birlikte tasarlamaya ne dersiniz? Web sitemizde gördüğünüz modeller, sizlerin istekleri doğrultusunda hazırlanmıştır. Farklı tasarımlarınız için bizimle mail ya da telefonla irtibata geçebilirsiniz.
 
Ürünlerimizdeki karakterler el yapımı olduğundan, hazırlayacağımız ürünler için yeterli zamana ihtiyacımız olmaktadır. Siparişlerinizi, özel tasarımlı pastalar, kurabiye ve cupcakeler için 3 gün, düğün pastaları için 10 gün, nikah-nişan kurabiyeleri için 7 gün öncesinden, bize bildirmeniz yeterli olacaktır.
 
Pastalarımızın, en az çalışılan kişi sayısı modeline göre değişmekle birlikte, 20 kişidir.  Kurabiyelerimizi, en az 20 adetlik olarak tek tek paketlerde ya da farklı kutularda aranjman olarak, cupcakelerimizi en az 6 yada 9 adetlik olarak farklı kutularda aranjman ya da en az 10 adetlik tek tek ya da cupcake pastası olarak sipariş edebilirsiniz.
 
Çalışma saatlerimiz saat 8:00-19:00 arasındadır. Bu saatler dışında iletişime geçmek isterseniz, gulce@tatlisurprizler.com a mail gönderebilir ya da 0533 526 20 62 nolu telefonumuza whatsapp tan mesaj gönderebilirsiniz.
 
Sevgilerimizle...
 
Formdaki bilgileri eksiksiz doldurmanız size daha hızlı ulaşmamız açısından önemlidir.
 
İçerenköy Mah. Şükran Sk. Olgun Apt. No:7/A Ataşehir / İSTANBUL
0216 576 98 28
0533 526 20 62