anasayfaürünleraktivitelersizden gelenlersiparişhakkımızdailetişim

Nikah Kurabiyesi

Nikah Kurabiyesi
Nikah Kurabiyesi

Nikah kurabiyesi, insan doğduğu andan itibaren yanında hep birileri vardır ve başka insanlarla konuşarak, onları görerek kendi benliği gelişir. Başkalarının yaptıklarını, söylediklerini kendine göre yanlış veya doğru olarak nitelendirir ve ona göre davranır. Kendine göre olan insanlarla arkadaş olmayı ister. Daha sonra ise aşık olduğu biriyle birlikte hayatını sürdürmek ister.

Aşk dünyadaki en değerli şeydir. Kimyacılar tarafından sadece bir reaksiyon olarak betimlense bile aşık bir insan çok farklıdır. İki insan hayatlarını evlenerek birleştirir ve bu yüzden evliliğin kutlaması olan nikah çok önemlidir. Nikahlar çiftin isteğine göre çok sade veya çok şatafatlı olabilir.

Her şey onların isteğine göre olmalıdır. Bu nikahlarda da pasta kadar vazgeçilmez olan bir şey vardır. Kutlamaya gelen konuklara bir armağan verilir. Genel olarak nikah şekeri dense de son zamanlar da çiftlerin gözdesi olmaya başlayan nikah kurabiyesidir. Kurabiye çiftler için özel olarak yapılır. Üzerlerine isimleri yazılabilir veya gelinlik ve damatlık şeklinde yapılabilir. Şekli hayal gücüne bağlı olan kurabiyeler her çift tarafından tercih edilebilir.

Facebook'ta Paylaş Twitter'de Paylaş Google Plus'ta Paylaş
İçerenköy Mah. Şükran Sk. Olgun Apt. No:7/A Ataşehir / İSTANBUL
0216 576 98 28
0533 526 20 62