anasayfaürünleraktivitelersizden gelenlersiparişhakkımızdailetişim

Pasta Siparişi

Pasta Siparişi
Pasta Siparişi

Hayatımız boyunca birçok özel gün kutluyoruz. Hiçbir kutlama tek başına yapılamadığından bu sayı artıyor da artıyor. Kendi özel günlerimizin yanı sıra sevdiklerimizinkine de gidiyoruz ve bundan büyük zevk duyuyoruz. Hemen hemen bütün özel günlerde de pasta oluyor ve pasta siparişi vermenin birçok yolu var.

Son zamanlarda acil olarak verilen siparişlerin çoğu ise internet üzerinden. Bulunduğumuz yıllarda teknolojinin hızlı gelişmesi ile birlikte internet sektörü büyük bir patlama yaptı ve artık istediğimiz hemen hemen her şeyi internet üzerinden yapabiliyoruz. Her sektör internete taşındı ve pasta dükkanları da geri kalmadı.

Tatlı Sürprizler olarak siparişe istinaden üretim yaptığımız için hazırda ürünlerimiz olmuyor. Böylece hem kişiye özel üretimler yapmak hem de hiçbir ürünü bekletmemiş oluyoruz. Özel günleriniz gelmeden 3-4 gün öncesinden bizimle irtibata geçebilirseniz, size özel ve taze ürünler hazırlamak isteriz. Aynı gün verilen pasta siparişini aynı gün teslim etmemiz mümkün olmuyor. Düğün ve nişan gibi özel günlerinizde 1 ay öncesinden bizimle irtibata geçebilirseniz, özel ve mutlu gününüzde size özel ürünler hazırlamak isteriz.

Facebook'ta Paylaş Twitter'de Paylaş Google Plus'ta Paylaş
İçerenköy Mah. Şükran Sk. Olgun Apt. No:7/A Ataşehir / İSTANBUL
0216 576 98 28
0533 526 20 62