anasayfaürünleraktivitelersizden gelenlersiparişhakkımızdailetişim

Butik Kurabiye

Butik Kurabiye
Butik Kurabiye

Kurabiye ülkemizdeki çoğu insan tarafından seviliyor ve bolca tüketiliyor. Son dönemlerde kurabiyeler artık sadece tatlarının farklılığıyla değil şekilleriyle de kendilerinden bahsettirmeye başladı. Artık ülkemizdeki klasik kurabiye görüntüsü yavaş yavaş değişiyor. Bunların en büyük sebebi ise Butik kurabiyenin yaygınlaşmış olması.

Ülkemizdeki yetenekli ev hanımlarımız zaten kurabiye tatlarının üstesinden geliyor hatta ve hatta yeni tatlar keşfediyorlardı. Elden ele dolaşan tarifler her usta elin altında daha bir değişiyor ve özel oluyordu. Şimdi tatların yanı sıra şekillendirmelerde başladı. Artık kurabiye kalıpları ile mükemmel şekiller yaratmak mümkün. Ayrıca kurabiyelerin renkli dünyasıyla birleşen kalıplarda inanılmaz işler yapabilirsiniz.

Kalp şeklinde üzerinde Seni Seviyorum yazan bir kurabiye muhteşem olabilir. Aslında butik kurabiyeleri her özel güne uygulamak mümkün. Sevgililer gününde kalp şeklinde kırmızı kurabiyeler, yılbaşında çam ağacı şeklinde, düğünlerde gelin ve damat süslemesinde, nişanlarda renkli çiçeklerle süslenmiş kurabiyeler olabilir.

Özel anlarınızın, butik kurabiyelerimizin üzerinde olmasını isterseniz, bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Facebook'ta Paylaş Twitter'de Paylaş Google Plus'ta Paylaş
İçerenköy Mah. Şükran Sk. Olgun Apt. No:7/A Ataşehir / İSTANBUL
0216 576 98 28
0533 526 20 62