anasayfaürünleraktivitelersizden gelenlersiparişhakkımızdailetişim

Modelleme Eğitimlerimiz

Temel Modelleme Eğitimi;

3 günlük, 4'er saatlik toplamda 12 saatlik eğitimdir. Eğitim içeriğimiz; fil, inek, dino ve aldo, civciv, tavşan,kedi, ayı, köpek, zürafa, aslan, maymun, timsah, kaplumbağ, nemo, unicorn, Küçük prens, 3 temel insan modeli olmak üzere, toplamda 20 model çalışırız.

İnsan Modelleme Eğitimi:

5 günlük, 4'er saat, toplamda 20 saatlik eğitimdir. Eğitim içeriği, mimikli insan suratları, vucüd modellemesi, ayakta ve oturarak figür modelleme eğitimidir. Modelleme yapmamış kişilerin katılması uygun değildir. 

3 Boyutlu Karakter Modelleme Eğitimi:

5 günlük, 4'er saat, toplamda 20 saatlik eğitimdir. Eğitim içeriği; Minnie ve Mickey; Masha ve Ayısı( Bu iki modelleme yerine PJmaskeliler yapılabilir) ; Aslan Kral ve Arkadaşları; Toys Story Karakterleri figür çalışmasıdır. Yeni çıkan figürlere göre eğitim içeriği dönem dönem değiştirilir. Modelleme yapmamış kişilerin katılması uygun değildir.

Şekerden Çiçek Modelleme Eğitimi:

Eğitimdeki çiçek türleri; gül ve ranunculus; lale; manolya; lilyum; şakayık; orkide ;nergis tir. Her çiçek için 2 günlük eğitim yapılmaktadır. Hangi çiçekleri hazırlamak istediğinizi belirtebilirsiniz.

Her çiçek için günde 3 saat toplamda 6 saatlik eğitim planlanır. Eğitim birebir olduğundan hangi gün ve saatler aralığında eğitim yapmak istediğinizi belirleyebilirsiniz.

Eğitim içeriğimiz;

1- Yenilebilir kağıttan çiçek kalıplarımızın ve yapraklarının hazırlanması, gıda boyasıyla renklendirilmesi

2- Şekerhamurundan tomurcuk yapılması

3- Aranjman hazırlanması

4- Maket pastamın farklı tekniklerle kaplanıp, aranjmanın üzerine yerleştirilmesidir.

 

      

               

İçerenköy Mah. Şükran Sk. Olgun Apt. No:7/A Ataşehir / İSTANBUL
0216 576 98 28
0533 526 20 62